plac Ludwika Waryńskiego 4a

07-300 Ostrów Mazowiecka

Ze względu na bardzo szeroki zakres dostępnego sprzętu, w kwestii pytań lub zamówień zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas pod podanymi poniżej adresami:

plac Ludwika Waryńskiego 4a
07-300 Ostrów Mazowiecka
Prostyń 126F

07-319

Prostyń 126F

07-319

Laptopy oraz komputery stacjonarne są sprzedawane na zamówienie oraz w naszym sklepie stacjonarnym w Ostrowi Mazowieckiej na placu Ludwika Waryńskiego 4a lub w Prostyni 126F. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem laptopów lub komputerów stacjonarnych Prosimy o kontakt z nami drogą telefoniczną, mailową, czy spotkanie w naszym sklepie. 

Cena hurtowa przy większym zamówieniu

Dostosowanie sprzętu do potrzeb

Możliwość zakupu dodatkowego oprogramowania

Trzy letnia gwarancja

Benefity

KONTAKT

Bezpłatna wycena

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami, macie jakieś pytania lub chcielibyście uzyskać darmową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub spotkania w naszym sklepie stacjonarnym.

Laptopy i komputery stacjonarne są nieodłącznymi narzędziami wykorzystywanymi zarówno w szkołach, jak i w biznesie. W edukacji stanowią wszechstronne narzędzie do nauki, umożliwiając dostęp do zasobów internetu, oprogramowania edukacyjnego i narzędzi kreatywnych. W biznesie, komputery te pozwalają na efektywną pracę, usprawniając zarządzanie danymi, komunikację i projektowanie. Dzięki swojej mobilności laptopy są szczególnie przydatne w terenie, podczas gdy komputery stacjonarne w biurach zapewniają moc obliczeniową i niezawodność. Oba rodzaje sprzętu odgrywają kluczową rolę w procesach uczenia się i działalności gospodarczej.

Laptopy i komputery stacjonarne

Interaktywna Edukacja

Strona główna | Produkty | O firmie | Zaufali nam | Nasze realizacje | Pomoc Techniczna | Kontakt | Polityka Prywatności 

Copyright © INTER-EDU 2020-2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Michał Szymańczyk

Kontakt z nami

Jesteśmy tutaj

Firma INTER-EDU powstała w 2016 roku.

Przez ten czas, udało nam się doposażyć szkoły i przeprowadzić montaże w prawie każdym zakątku Polski. Bardzo często wracamy ponownie w odwiedzone miejsca, celem doposażenia dodatkowego sprzętu, a dyrektorzy i nauczyciele darzą nas zaufaniem.

O firmie