Strona główna | Produkty | O firmie | Zaufali nam | Nasze realizacje | Pomoc Techniczna | Kontakt | Polityka Prywatności 

Copyright © INTER-EDU 2020-2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Michał Szymańczyk

Kontakt z nami

Jesteśmy tutaj

Firma INTER-EDU powstała w 2016 roku.

Przez ten czas, udało nam się doposażyć szkoły i przeprowadzić montaże w prawie każdym zakątku Polski. Bardzo często wracamy ponownie w odwiedzone miejsca, celem doposażenia dodatkowego sprzętu, a dyrektorzy i nauczyciele darzą nas zaufaniem.

O firmie

KONTAKT

Bezpłatna wycena

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami, macie jakieś pytania lub chcielibyście uzyskać darmową wycenę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Interaktywna Edukacja

O firmie INTER-EDU

 

Firma INTER-EDU powstała w 2016 roku. Ideą która przyświecała mi przy zakładaniu i tworzeniu firmy była chęć rozwijania się poprzez poznawanie nowych form edukacji, a także przekazywanie tej wiedzy innym ludziom.

 

Celem firmy obecnie jest sprostanie i wyjście naprzeciw nowym innowacjom i technice stosowanej w szkołach, biurach firmowych oraz innych podobnych instytucjach. Przez ten czas, udało nam się doposażyć szkoły i przeprowadzić montaże w prawie każdym zakątku Polski ☺

 

Bardzo często wracamy ponownie w odwiedzone miejsca, celem doposażenia dodatkowego sprzętu, a dyrektorzy i nauczyciele darzą nas zaufaniem. Zajmujemy się doposażaniem szkół w monitory interaktywne oraz inne niezbędne urządzenia elektryczne, takie jak m.in. drukarki, skanery, nagłośnienie. W swojej ofercie posiadamy również place zabaw oraz zabawki dla dzieci. Usługi wykonujemy kompleksowo. Idziemy z biegiem czasu, stale poszerzamy i uaktualniamy swoją ofertę. Montowane przez nas monitory posiadają szeroką bazę funkcji edukacyjnych. Montowane przez nas monitory cechuje wysoka jakość produktu nakierunkowanego na rozwój ucznia i nauczyciela. Wykorzystywane są do edukacji zarówno dla dzieci najmłodszych jak i starszych. Każdy nauczyciel znajdzie coś dla siebie.

 

Pełną ofertę wraz z cennikiem znajdziecie Państwo TUTAJ. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i za każdym razem jest możliwość negocjacji ceny, w zależności od składanego zamówienia. Dojeżdżamy na spotkanie do klienta w ustalonym wspólnie terminie.

 

Kupując w naszej firmie np. monitor interaktywny, lub inne urządzenie, gratis otrzymują Państwo montaż i niezbędne szkolenie, aby móc w pełni wykorzystywać wszystkie możliwości jakie daje nam korzystanie z najnowszej technologii. Przeprowadzamy bezpłatne wyceny i doradztwo w ww. kwestiach.  Po instalacji urządzeń jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów, dodatkowego objaśnienia, wyjaśnienia niezrozumiałych funkcji, których jest znacząca ilość.

 

TUTAJ znajdziecie Państwo zdjęcia z przeprowadzonych montaży. Pełną ofertę urządzeń wraz z dokładnych ich opisem, oraz ceną, która tak jak już wspominaliśmy może ulec zmianie na niższą w zależności od ilości składanego zamówienia. Jeżeli chcieliby Państwo podjąć współpracę, zacząć korzystać z monitorów interaktywnych, czy doposażyć swoją placówkę w dodatkowe urządzenia, które znacznie ułatwią nie tylko proces nauczania, ale też spędzanie wolnego czasu poprzez zabawy edukacyjne, to Proszę nie zwlekać, tylko się z nami skontaktować poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY.

 

W swojej ofercie mamy również przewidziane bonusy w postaci bezpłatnych pomocy dydaktycznych dla szkól, które dopiero rozpoczynają z nami współpracę. Jesteśmy przekonani że nasza oferta na pewno Państwa zainteresuje.

 

Coraz więcej szkół wybiera najnowsze formy edukacji. Gwarantujemy najwyższą jakość i niezawodność! ☺

 

See you soon ! 

 

 

Miłego dnia!

 

 

 

INTER–EDU

 

Sikora Albert

O firmie