Strona główna | Produkty | O firmie | Zaufali nam | Nasze realizacje | Pomoc Techniczna | Kontakt | Polityka Prywatności 

Copyright © INTER-EDU 2020-2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Michał Szymańczyk

Kontakt z nami

Jesteśmy tutaj

Firma INTER-EDU powstała w 2016 roku.

Przez ten czas, udało nam się doposażyć szkoły i przeprowadzić montaże w prawie każdym zakątku Polski. Bardzo często wracamy ponownie w odwiedzone miejsca, celem doposażenia dodatkowego sprzętu, a dyrektorzy i nauczyciele darzą nas zaufaniem.

O firmie

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu dziękuje Firmie INTER-Edu za wyposażenie szkoły w monitory interaktywne oraz pomoce dydaktyczne.

 

Dostawa oraz montaż monitorów interaktywnych zrealizowane były rzetelnie, profesjonalnie i terminowo.

 

Pragniemy również docenić poziom obsługi . Wykazano wiedzę, doświadczenie oraz elastyczność w działaniu. Szkolenie dla kadry pedagogicznej z zakresu obsługi było przeprowadzone profesjonalnie i pozwoliło nauczycielom na pełne wykorzystanie możliwości monitorów oraz zasobów Mozabooka..

 

 

Jesteśmy zadowoleni z obsługi i realizacji naszego zlecenia, możemy polecić firmę jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

 

Z poważaniem,

 

 

 

Dyrektor Szkoły

 

Bożena Zaręba

Bożena Zaręba

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II - Papieża Polaka w Starym Lubotyniu

O współpracy Szkoły Podstawowej w Żydowie z firmą Inter Edu można powiedzieć dużo dobrego. Przede wszystkim to, że zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie techniczne z ich strony oraz profesjonalne doradztwo. Ponadto produkty i usługi, które dostarczają są zawsze na wysokim poziomie. 

 

Nauczyciele doceniają profesjonalnie przeprowadzone szkolenia z zakresu obsługi oraz możliwości sprzętu audiowizualnego dostarczonego przez firmę. Doceniamy dotychczasową współpracę z Panem Albertem i na pewno z niej nie zrezygnujemy.

 

Joanna Borys

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie

 

oraz nauczyciele i uczniowie

Joanna Borys

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Żydowie

Doceniam doskonałą współpracę, wsparcie i pomoc techniczną oraz profesjonalne doradztwo Pana Alberta Sikory - Firmy INTER-EDU.

 

Dziękuję za pomoc w opracowaniu projektu, szybką dostawę pomocy dydaktycznych, montaż monitorów interaktywnych i szkolenia nauczycieli z zakresu obsługi sprzętu audiowizualnego oraz za plac zabaw.

 

Jestem zadowolona z dotychczasowej wspaniałej współpracy z Panem Sikorą i serdecznie polecam solidną Firmę INTER-EDU.

 

 

mgr Małgorzata Łopąg-Wołoszun,

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej

mgr. Małgorzata Łopąg-Wołoszun

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bukowie Wielkiej

Publiczna Szkoła Podstawowa w Nowym Łupkowie dziękuje Firmie INTER-Edu za wyposażenie szkoły w monitory interaktywne oraz pomoce dydaktyczne.

 

Dostawa oraz montaż zrealizowane były w sposób profesjonalny, odznaczały się odpowiednim przygotowaniem oraz zaangażowaniem.

 

Pragniemy również docenić poziom obsługi . Wykazano wiedzę, doświadczenie oraz elastyczność w działaniu.

 

Jesteśmy zadowoleni z  obsługi i realizacji naszego zlecenia, możemy polecić firmę jako solidnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

 

Z poważaniem,

 

Dyrektor Szkoły

 

mgr Irena Bojiwka

mgr. Irena Bojiwka

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Łupkowie

Imię i nazwisko:
Nazwa szkoły/firmy:
Twój e-mail:
Dodaj swoją opinię:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dodaj swoją opinię

Zaufali nam

Poniżej znajdziesz opinie, które są przez nas zweryfikowane i zostały wystawione przez osoby, które skorzystały z naszej oferty.

Interaktywna Edukacja

Zaufali nam